Pánské slevy značky oblečení, 2018 Módní pánské boty

 
Úvod >  Informace o přepravě

Informace o přepravě

Objednávka by měla činit 4 až 6 pracovních dnů pro objednávky položek platby a inventáře a potvrzení o doručení. Kompletní informace o doručení na pokladně. Služba bezplatného doručení je k dispozici na všech podlahových krytech www.andelskafashionshow.cz pro všechny objednávky. Pokud se však zákazník rozhodne zaplatit doručení, bude účtován poplatek. Kromě toho platí mezinárodní přeprava, které jsou zasílány do mezinárodních destinací.

Vrácení a vrácení transakcí
Naším hlavním cílem je sloužit našim zákazníkům na nejvyšší úrovni. Nabízíme jednodušší dvoudenní kurzovou politiku, pokud nejste zcela spokojeni s vaším nákupem nebo problematickými aspekty, většinu z nich můžete získat prostřednictvím prvků výměny www.andelskafashionshow.cz. Získáte rozdíl pro každý produkt, který chcete používat. Budete muset být kontaktováni e-mailem nebo telefonicky, abyste obdrželi oznámení o dvoudenní dodávce.

Ve velikosti faulu, abychom vyměnili vy nebo výrobky, které se vám nelíbí ve všech případech, vyměníme očekávaný formát nebo tentýž produkt a využijeme jeho dostupnost na akciovém trhu. V takovém případě musí zákazník odeslat zboží na naši adresu, pokud informuje výměnu informací e-mailem. Společnost www.andelskafashionshow.cz není zodpovědná za odeslání stejného zpět.

Dodržujeme však nejvyšší standardy kvality www.andelskafashionshow.cz, pokud se jedná o výrobní vadu nebo neodpovídá objednávce zboží, vrátíme peníze na váš bankovní účet. Musí to být také stejný snímek zboží, který byl zaslán e-mailem do 2 dnů. Odeslání do 2 dnů, pokud se jedná pouze o vrácení peněz.

Upozorňujeme, že vrácení zboží musí být zajištěno. V žádném případě nesmí být veškeré suroviny (čárové kódy, značky, štítky apod.) Pro balení manipulovány nebo kontaminovány.

Doufáme, že od www.andelskafashionshow.cz nakoupíme, že naši zákazníci a dokonalá spokojenost s nakupováním jsou naše hlavní rizika. Chceme, abyste byli rádi, pokaždé, když s námi nakupujete, abychom dodali nejvyšší kvalitu výrobků a služeb.

zpět
Copyright © 2019 www.andelskafashionshow.cz. Všechna práva vyhrazena.
2018 nejnovější pánská móda,Pánské obuv online, Levné značková obuv
Kontaktujte nás,informace o přepravě